Zerrin Özer’in sağlık durumu! ‘Çok iyi bir nörolog rica ediyorum’

Zerrin Özer, yönetmen Özlem Bölükbaşı ile Mustafa Arapoğlu’nun Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde gerçekleşen nikâh töreninde çiftin şahitliğini yaptı.

Koluna girenlerin yardımıyla yürüdüğü gözlenen ünlü şarkıcı, sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

“NÖROLOJİK PROBLEMİM VAR”

“Stüdyoya gireceğiz yeni şarkılar için sıralarını bekliyor” diyen Özer, “İyiyim, çok iyiyim ama nörolojik bir problem var. ‘Çok iyi bir nörolog rica ederim’ diye söylermişim. Espri bir tarafa ben iyiyim, daha da iyi olacağım” şeklinde konuştu.

“ULAŞMAK İSTEYİP ULAŞAMADIĞIM YERDELER”

Geçirdiği ameliyat sonrası fizik tedavi sürecini geride bırakan Zerrin Özer, zor zamanları sevenlerinin iyi dilek ve dualarıyla geçirdiğini belirterek, “Ne zaman böyle sağlığımla ilgili problem olsa sevenlerimi düşünüyorum. Hatta resimlerin altına yazdıkları o muhteşem yorumlara bakıyorum. Dualarını ulaştırıyorlar, ben de elimden geldiğince cevap vermek istiyorum. Çünkü onlar hayatım boyunca ulaşmak isteyip ulaşamadığım yerdeler. Halk çok önemli, sevenleriniz çok önemli, onlar benim her şeyim. Sevenlerim olmazsa olmaz” ifadelerini kullandı.

“KİMSEYE NE GÜCENİR NE KÜSERİM”

Usta sanatçı, Zor dönemlerinde kendisine vefasızlık yapanların olup olmadığıyla ilgili soruyu da cevapladı.

Yok, hiç kimse vefasızlık yaptı diye düşünmeyin çünkü hayat öyle hızlı akıyor. Herkesin yoğun çalışması var, zaten ekonomik durumlar belli. Kimseye ne gücenir ne küserim. Herkesi çok seviyorum. Zaten en yakınlarımda ‘dostum’ diyebildiklerim hep yanımdaydı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir